RUILON 14D471K
| Manufacturer |
RUILON
Asian Brands |
| MPN | 14D471K |
| LCSC Part # | C8852 |
| Packaging | Through Hole,P=7.5mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | VARISTOR 423V~517V 4.5kA P=7.5mm |
| Description | 423V~517V 4.5kA Varistor Through Hole,P=7.5mm |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Circuit Protection/Varistors, MOVs | |
| Manufacturer | RUILON | |
| Packaging | Through Hole,P=7.5mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8533400000 |
| USHTS | 8533404000 |
| TARIC | 8533401000 |
| CAHTS | 8533400000 |
| BRHTS | 85334013 |
| INHTS | 85334090 |
| MXHTS | 8533.40.01 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 5 |
| Multiple | 5 |
| Standard Packaging | 250 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
139,880
139,880
In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
5+ | $ 0.1467 $ 0.1394 | $ 0.70 |
50+ | $ 0.1192 $ 0.1133 | $ 5.67 |
250+ | $ 0.0906 $ 0.0861 | $ 21.53 |
500+ | $ 0.0789 $ 0.0750 | $ 37.50 |
2,500+ | $ 0.0749 $ 0.0712 | $ 178.00 |
5,000+ | $ 0.0721 $ 0.0685 | $ 342.50 |
Standard Packaging 250/Full
Bag | ||
Better price for more quantity?
$