Mini-Circuits SCN-3-28+
| Manufacturer | |
| Mfr. Part # | SCN-3-28+ |
| LCSC Part # | C879862 |
| Package | SMD-6P,3.2x1.6mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | Ultra-Small Ceramic Power Splitter/Combiner 3 Way-0° 50Ω 1600 - 2800MHz |
| Description | 3 SMD-6P,3.2x1.6mm RF Power Dividers/Splitters RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | RF and Wireless/RF Power Dividers/Splitters | |
| Manufacturer | Mini-Circuits | |
| Package | SMD-6P,3.2x1.6mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8542399000 |
| USHTS | 8542390001 |
| TARIC | 8542399000 |
| CAHTS | 8542390000 |
| BRHTS | 85423999 |
| INHTS | 85423900 |
| MXHTS | 8542.39.99 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 3000 |
| Sales Unit | Piece |
Out of Stock
Stock Notification
| Qty. | Unit Price (Reference Only) | Ext. Price |
|---|---|---|
1+ | $ 6.6914 | $ 6.69 |
10+ | $ 5.7551 | $ 57.55 |
30+ | $ 5.1845 | $ 155.54 |
100+ | $ 4.7053 | $ 470.53 |
Standard Packaging 3000/Full
Reel | ||