RUILON 10D471K
| Manufacturer |
RUILON
Asian Brands |
| MPN | 10D471K |
| LCSC Part # | C8760 |
| Packaging | Through Hole,P=7.5mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | VARISTOR 423V~517V 2.5kA P=7.5mm |
| Description | 423V~517V 2.5kA Varistor Through Hole,P=7.5mm |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Circuit Protection/Varistors, MOVs | |
| Manufacturer | RUILON | |
| Packaging | Through Hole,P=7.5mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | - |
| CNHTS | 8533400000 |
| USHTS | 8533404000 |
| TARIC | 8533401000 |
| CAHTS | 8533400000 |
| BRHTS | 85334013 |
| INHTS | 85334090 |
| MXHTS | 8533.40.01 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 5 |
| Multiple | 5 |
| Standard Packaging | 500 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
122,730
122,730
In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
5+ | $ 0.0825 $ 0.0784 | $ 0.39 |
50+ | $ 0.0668 $ 0.0635 | $ 3.18 |
150+ | $ 0.0587 $ 0.0558 | $ 8.37 |
500+ | $ 0.0428 $ 0.0407 | $ 20.35 |
2,500+ | $ 0.0405 $ 0.0385 | $ 96.25 |
5,000+ | $ 0.0389 $ 0.0370 | $ 185.00 |
Standard Packaging 500/Full
Bag | ||
Better price for more quantity?
$