muRata LFB182G45BG2D280
| Manufacturer | |
| MPN | LFB182G45BG2D280 |
| LCSC Part # | C86152 |
| Packaging | SMD-6P,1.6x0.8mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | Bandpass Filter 2.45GHz 1.75dB SMD-6P,1.6x0.8mm Balun RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | |
|---|---|---|
| Category | RF and Wireless/Balun | |
| Manufacturer | muRata | |
| Packaging | SMD-6P,1.6x0.8mm | |
| Attenuation | 19dB | |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ | |
| Filter Type | Bandpass Filter | |
| Impedance | 50Ω | |
| Frequency - Center | 2.45GHz | |
| Insertion Loss | 1.75dB |
Report an ErrorShow similar products (0) >
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 5 |
| Multiple | 5 |
| Standard Packaging | 4000 |
| Sales Unit | Piece |
| EDA Models | EasyEDA Model |
In-Stock: 6,625
6,625 In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
| 5+ | $ 0.1286 | $ 0.64 |
| 50+ | $ 0.1039 | $ 5.20 |
| 150+ | $ 0.0916 | $ 13.74 |
| 500+ | $ 0.0823 | $ 41.15 |
| 2,500+ | $ 0.0749 | $ 187.25 |
| 4,000+ | $ 0.0712 | $ 284.80 |
Standard Packaging4000/Full Reel | ||
Better price for more quantity?
$
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8548900001 |
| USHTS | |
| TARIC | |
| CAHTS | |
| BRHTS | |
| INHTS | |
| MXHTS |
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8548900001 |
| USHTS | |
| TARIC |
| Type | Details |
|---|---|
| CAHTS | |
| BRHTS | |
| INHTS | |
| MXHTS | |



