XFCN PTF-15
| Manufacturer |
XFCN
Asian Brands |
| Mfr. Part # | PTF-15 |
| LCSC Part # | C842712 |
| Package | Through Hole,P=22.6mm |
| Customer # | |
| Description | Cylindrical 1 Through Hole,P=22.6mm Fuseholders RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Circuit Protection/Fuseholders | |
| Manufacturer | XFCN | |
| Package | Through Hole,P=22.6mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8536100000 |
| USHTS | 8536100040 |
| TARIC | 8536109010 |
| CAHTS | 8536100000 |
| BRHTS | 85361000 |
| INHTS | 85361010 |
| MXHTS | 8536.10.01 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 5 |
| Multiple | 5 |
| Standard Packaging | 500 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
9,755
9,755
Available for Immediate Shipping
Add to BOM List (Project)
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
5+ | $ 0.2685 $ 0.2551 | $ 1.28 |
50+ | $ 0.2149 $ 0.2042 | $ 10.21 |
150+ | $ 0.1919 $ 0.1824 | $ 27.36 |
500+ | $ 0.155 $ 0.1473 | $ 73.65 |
2,500+ | $ 0.1422 $ 0.1351 | $ 337.75 |
5,000+ | $ 0.1345 $ 0.1278 | $ 639.00 |
Standard Packaging 500/Full
Bag | ||
Better price for more quantity?
$