XFCN PTF-15
| Manufacturer |
XFCN
Asian Brands |
| MPN | PTF-15 |
| LCSC Part # | C842712 |
| Packaging | Through Hole,P=22.6mm |
| Customer # | |
| Description | Cylindrical 6.3A 1 Through Hole,P=22.6mm Fuseholders RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Circuit Protection/Fuseholders | |
| Manufacturer | XFCN | |
| Packaging | Through Hole,P=22.6mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8536100000 |
| USHTS | 8536100040 |
| TARIC | 8536109010 |
| CAHTS | 8536100000 |
| BRHTS | 85361000 |
| INHTS | 85361010 |
| MXHTS | 8536.10.01 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 5 |
| Multiple | 5 |
| Standard Packaging | 500 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
43,120
43,120
In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
5+ | $ 0.296 | $ 1.48 |
50+ | $ 0.2374 | $ 11.87 |
150+ | $ 0.2122 | $ 31.83 |
500+ | $ 0.1706 | $ 85.30 |
2,500+ | $ 0.1567 | $ 391.75 |
5,000+ | $ 0.1483 | $ 741.50 |
Standard Packaging 500/Full
Bag | ||
Better price for more quantity?
$