LOTES APCI0158-P001A
| Manufacturer |
LOTES
Asian Brands |
| MPN | APCI0158-P001A |
| LCSC Part # | C841654 |
| Packaging | SMD,P=0.5mm,Surface Mount,Right Angle |
| Customer # | |
| Description | 67P Laminated board SMD,P=0.5mm,Surface Mount,Right Angle Centronics Connectors RoHS |
| Datasheet | |
| Custom Cables | MOQ 1pc |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Connectors, Interconnects/D-Sub, D-Shaped Connectors/Centronics Connectors | |
| Manufacturer | LOTES | |
| Packaging | SMD,P=0.5mm,Surface Mount,Right Angle |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | - |
| CNHTS | 8536901900 |
| USHTS | 8536908585 |
| TARIC | 8536901000 |
| CAHTS | 8536900090 |
| BRHTS | 85369090 |
| INHTS | 85369010 |
| MXHTS | 8536.90.19 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 4000 |
| Sales Unit | Piece |
LCSC offers a comprehensive range of cost-effective custom cable solutions tailored for diverse electronic components and electrical applications. Our products comply with RoHS and UL standards, guaranteeing premium quality and reliability. Leveraging our extensive on-site connector inventory, we provide flexible services with no MOQ, rapid quoting, and short lead times—ensuring a seamless and efficient procurement experience.
Learn more.
Out of Stock
Stock Notification
Add to BOM List
| Qty | Unit Price (Reference Only) | Total Amount |
|---|---|---|
1+ | $ 1.1468 | $ 1.15 |
200+ | $ 0.445 | $ 89.00 |
500+ | $ 0.4297 | $ 214.85 |
1,000+ | $ 0.4205 | $ 420.50 |
Standard Packaging 4000/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$