BOURNS SM-LP-5001E
| Manufacturer | |
| Mfr. Part # | SM-LP-5001E |
| LCSC Part # | C840532 |
| Package | SMD-6P,12.8x9mm |
| Customer # | |
| Description | SMD-6P,12.8x9mm Specialty Transformers RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Transformers/Specialty Transformers | |
| Manufacturer | BOURNS | |
| Package | SMD-6P,12.8x9mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8504319000 |
| USHTS | 8504312000 |
| TARIC | 8504318090 |
| CAHTS | 8504310020 |
| BRHTS | 85043199 |
| INHTS | 85043100 |
| MXHTS | 8504.31.99 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 400 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
1,994
1,994
Available for Immediate Shipping
Add to BOM List (Project)
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
1+ | $ 2.9852 | $ 2.99 |
10+ | $ 2.5804 | $ 25.80 |
30+ | $ 2.3277 | $ 69.83 |
100+ | $ 1.8782 | $ 187.82 |
400+ | $ 1.7598 | $ 703.92 |
800+ | $ 1.7102 | $ 1368.16 |
Standard Packaging 400/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$