BOURNS SM-LP-5001E
| Manufacturer | |
| MPN | SM-LP-5001E |
| LCSC Part # | C840532 |
| Packaging | SMD-6P,12.8x9mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | SMD-6P,12.8x9mm Specialty Transformers RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | |
|---|---|---|
| Category | Transformers/Specialty Transformers | |
| Manufacturer | BOURNS | |
| Packaging | SMD-6P,12.8x9mm |
Report an ErrorShow similar products (0) >
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 400 |
| Sales Unit | Piece |
| EDA Models | EasyEDA Model |
In-Stock: 4,779
4,779 In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
| 1+ | $ 2.3665 | $ 2.37 |
| 10+ | $ 2.0459 | $ 20.46 |
| 30+ | $ 1.8457 | $ 55.37 |
| 100+ | $ 1.4892 | $ 148.92 |
| 400+ | $ 1.3965 | $ 558.60 |
| 800+ | $ 1.3558 | $ 1084.64 |
Standard Packaging400/Full Reel | ||
Better price for more quantity?
$
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8504319000 |
| USHTS | 8504312000 |
| TARIC | 8504318090 |
| CAHTS | 8504310020 |
| BRHTS | 85043199 |
| INHTS | 85043100 |
| MXHTS | 8504.31.99 |
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8504319000 |
| USHTS | 8504312000 |
| TARIC | 8504318090 |
| Type | Details |
|---|---|
| CAHTS | 8504310020 |
| BRHTS | 85043199 |
| INHTS | 85043100 |
| MXHTS | 8504.31.99 |



