muRata DLW21HN900SQ2L
| Manufacturer | |
| Mfr. Part # | DLW21HN900SQ2L |
| LCSC Part # | C80529 |
| Package | SMD-4P,2x1.2mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | CMC 330mA 2LN 90Ω SMD |
| Description | 2Line Common Mode Choke Surface Mount-4P 90Ω@100MHz 330mA DCR 350mΩ |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Filters/Common Mode Chokes | |
| Manufacturer | muRata | |
| Package | SMD-4P,2x1.2mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8548900001 |
| USHTS | - |
| TARIC | - |
| CAHTS | - |
| BRHTS | - |
| INHTS | - |
| MXHTS | - |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 10 |
| Multiple | 10 |
| Standard Packaging | 3000 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
19,100
19,100
Available for Immediate Shipping
Add to BOM List (Project)
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
10+ | $ 0.0376 | $ 0.38 |
100+ | $ 0.03 | $ 3.00 |
300+ | $ 0.0261 | $ 7.83 |
3,000+ | $ 0.0233 | $ 69.90 |
6,000+ | $ 0.021 | $ 126.00 |
9,000+ | $ 0.0199 | $ 179.10 |
Standard Packaging 3000/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$