PANASONIC 6TPE330MAP
| Manufacturer | |
| Mfr. Part # | 6TPE330MAP |
| LCSC Part # | C79112 |
| Package | SMD,7.3x4.3mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | CAP TANT 330uF ±20% 6.3V SMD 7.3x4.3mm |
| Description | 330uF ±20% 6.3V Tantalum Capacitors 25mΩ@100kHz SMD,7.3x4.3mm |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Capacitors/Tantalum - Polymer Capacitors | |
| Manufacturer | PANASONIC | |
| Package | SMD,7.3x4.3mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8532211000 |
| USHTS | 8532210080 |
| TARIC | 8532210000 |
| CAHTS | 8532210010 |
| BRHTS | 85322119 |
| INHTS | 85322100 |
| MXHTS | 8532.21.01 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 3000 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
20,174
20,174
Available for Immediate Shipping
Add to BOM List
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
1+ | $ 0.682 | $ 0.68 |
10+ | $ 0.5627 | $ 5.63 |
30+ | $ 0.5031 | $ 15.09 |
100+ | $ 0.4434 | $ 44.34 |
500+ | $ 0.3854 | $ 192.70 |
1,000+ | $ 0.3676 | $ 367.60 |
Standard Packaging 3000/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$