BAT WIRELESS BWGNSCNX25-25W4
| Manufacturer | BAT WIRELESSAsian Brands |
| MPN | BWGNSCNX25-25W4 |
| LCSC Part # | C784398 |
| Packaging | Through Hole,25x25mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | RF ANT 1575.42MHz CERAMIC TH |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | |
|---|---|---|
| Category | RF and Wireless/RF Antennas | |
| Manufacturer | BAT WIRELESS | |
| Packaging | Through Hole,25x25mm | |
| VSWR | - | |
| Peak Gain | 3dBi | |
| Antenna Type | Ceramic Antenna | |
| Bandwidth | 10MHz | |
| Operating Temperature | -40℃~+80℃ | |
| Height | 4mm | |
| Frequency(Center/Band) | 1.57542GHz | |
| Impedance | 50Ω |
Report an ErrorShow similar products (0) >
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 50 |
| Sales Unit | Piece |
| EDA Models | EasyEDA Model |
In-Stock: 2,699
2,699 In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
| 1+ | $ 0.7593 | $ 0.76 |
| 10+ | $ 0.6191 | $ 6.19 |
| 50+ | $ 0.5498 | $ 27.49 |
| 100+ | $ 0.4804 | $ 48.04 |
| 500+ | $ 0.4401 | $ 220.05 |
| 1,000+ | $ 0.4176 | $ 417.60 |
Standard Packaging50/Full Tray | ||
Better price for more quantity?
$
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | |
| CNHTS | 8517710000 |
| USHTS | 8517790000 |
| TARIC | 8517710000 |
| CAHTS | 8517710000 |
| BRHTS | 85177110 |
| INHTS | 85177100 |
| MXHTS | 8517.70.99 |
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | |
| CNHTS | 8517710000 |
| USHTS | 8517790000 |
| TARIC | 8517710000 |
| Type | Details |
|---|---|
| CAHTS | 8517710000 |
| BRHTS | 85177110 |
| INHTS | 85177100 |
| MXHTS | 8517.70.99 |



