BAT WIRELESS BWGNSCNX15-15W4
| Manufacturer | BAT WIRELESSAsian Brands |
| MPN | BWGNSCNX15-15W4 |
| LCSC Part # | C784394 |
| Packaging | Through Hole,15x15mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | RF ANT 1575.42MHz CERAMIC TH |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | |
|---|---|---|
| Category | RF and Wireless/RF Antennas | |
| Manufacturer | BAT WIRELESS | |
| Packaging | Through Hole,15x15mm | |
| VSWR | 1.8 | |
| Peak Gain | 3dBi | |
| Antenna Type | Ceramic Antenna | |
| Bandwidth | 10MHz | |
| Operating Temperature | -40℃~+80℃ | |
| Height | 4mm | |
| Frequency(Center/Band) | 1.57542GHz | |
| Impedance | 50Ω |
Report an ErrorShow similar products (0) >
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 110 |
| Sales Unit | Piece |
| EDA Models | EasyEDA Model |
In-Stock: 483
483 In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
| 1+ | $ 0.8102 | $ 0.81 |
| 10+ | $ 0.6708 | $ 6.71 |
| 30+ | $ 0.5995 | $ 17.99 |
| 110+ | $ 0.4942 | $ 54.36 |
| 550+ | $ 0.4537 | $ 249.54 |
| 990+ | $ 0.431 | $ 426.69 |
Standard Packaging110/Full Tray | ||
Better price for more quantity?
$
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | |
| CNHTS | 8517710000 |
| USHTS | 8517790000 |
| TARIC | 8517710000 |
| CAHTS | 8517710000 |
| BRHTS | 85177110 |
| INHTS | 85177100 |
| MXHTS | 8517.70.99 |
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | |
| CNHTS | 8517710000 |
| USHTS | 8517790000 |
| TARIC | 8517710000 |
| Type | Details |
|---|---|
| CAHTS | 8517710000 |
| BRHTS | 85177110 |
| INHTS | 85177100 |
| MXHTS | 8517.70.99 |



