Brightking 3RL090M-5-S
| Manufacturer |
Brightking
Asian Brands |
| MPN | 3RL090M-5-S |
| LCSC Part # | C78322 |
| Packaging | SMD,7.2x5mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | GDT 90V 5kA 3 POLE SMD |
| Description | Gas Discharge Tube 90V 5kA ±20% 3 POLE Surface Mount,5x6.6mm |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Circuit Protection/Gas Discharge Tube Arresters (GDT) | |
| Manufacturer | Brightking | |
| Packaging | SMD,7.2x5mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8504109000 |
| USHTS | 8504100000 |
| TARIC | 8504108090 |
| CAHTS | 8504100000 |
| BRHTS | 85041000 |
| INHTS | 85041090 |
| MXHTS | 8504.10.99 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 900 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
51,152
51,152
In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
1+ | $ 0.4123 | $ 0.41 |
10+ | $ 0.3234 | $ 3.23 |
30+ | $ 0.2797 | $ 8.39 |
100+ | $ 0.2409 | $ 24.09 |
500+ | $ 0.2312 | $ 115.60 |
900+ | $ 0.2248 | $ 202.32 |
Standard Packaging 900/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$