Brightking 3RM090L-8
| Manufacturer |
Brightking
Asian Brands |
| Mfr. Part # | 3RM090L-8 |
| LCSC Part # | C78321 |
| Package | SIP-3-4.4mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | GDT 90V 10kA 3 POLE TH |
| Description | Gas Discharge Tube 90V 10kA ±20% 3 POLE Through Hole SIP-3-4.4mm |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Circuit Protection/Gas Discharge Tube Arresters (GDT) | |
| Manufacturer | Brightking | |
| Package | SIP-3-4.4mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8504109000 |
| USHTS | 8504100000 |
| TARIC | 8504108090 |
| CAHTS | 8504100000 |
| BRHTS | 85041000 |
| INHTS | 85041090 |
| MXHTS | 8504.10.99 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 100 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
4,089
4,089
Available for Immediate Shipping
Add to BOM List (Project)
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
1+ | $ 0.6831 | $ 0.68 |
10+ | $ 0.5663 | $ 5.66 |
30+ | $ 0.5167 | $ 15.50 |
100+ | $ 0.4463 | $ 44.63 |
500+ | $ 0.4191 | $ 209.55 |
1,000+ | $ 0.4015 | $ 401.50 |
Standard Packaging 100/Full
Tray | ||
Better price for more quantity?
$