TDK ACT45B-510-2P-TL003
| Manufacturer | |
| Mfr. Part # | ACT45B-510-2P-TL003 |
| LCSC Part # | C76584 |
| Package | SMD,4.5x3.2mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | CMC 51uH 200mA 2LN 2.8kΩ SMD |
| Description | 51uH@100kHz 2Line Common Mode Choke Surface Mount 4.5x3.2mm 2.8kΩ@10MHz 200mA DCR 1Ω |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Filters/Common Mode Chokes | |
| Manufacturer | TDK | |
| Package | SMD,4.5x3.2mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8548900001 |
| USHTS | - |
| TARIC | - |
| CAHTS | - |
| BRHTS | - |
| INHTS | - |
| MXHTS | - |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 2 |
| Multiple | 2 |
| Standard Packaging | 2500 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
99,188
99,188
Available for Immediate Shipping
Add to BOM List
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
2+ | $ 0.3179 | $ 0.64 |
20+ | $ 0.2477 | $ 4.95 |
60+ | $ 0.2134 | $ 12.80 |
200+ | $ 0.1828 | $ 36.56 |
1,000+ | $ 0.1744 | $ 174.40 |
2,500+ | $ 0.1693 | $ 423.25 |
Standard Packaging 2500/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$