TDK ACM4520-142-2P-T000
| Manufacturer | |
| MPN | ACM4520-142-2P-T000 |
| LCSC Part # | C76579 |
| Packaging | SMD-4P,4.7x4.5mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | CMC 1.7A 2LN 1.4kΩ SMD |
| Description | 2Line Common Mode Choke Surface Mount 4.7x4.5x2mm 1.4kΩ@100MHz 1.7A DCR 80mΩ |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Filters/Common Mode Chokes | |
| Manufacturer | TDK | |
| Packaging | SMD-4P,4.7x4.5mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8548900001 |
| USHTS | - |
| TARIC | - |
| CAHTS | - |
| BRHTS | - |
| INHTS | - |
| MXHTS | - |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 800 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
10,287
10,287
In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
1+ | $ 0.7265 | $ 0.73 |
10+ | $ 0.5874 | $ 5.87 |
30+ | $ 0.5178 | $ 15.53 |
100+ | $ 0.4482 | $ 44.82 |
500+ | $ 0.4062 | $ 203.10 |
800+ | $ 0.3851 | $ 308.08 |
Standard Packaging 800/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$