XINGLIGHT XL-DZ304SYGSURD/2
| Manufacturer |
XINGLIGHT
Asian Brands |
| Mfr. Part # | XL-DZ304SYGSURD/2 |
| LCSC Part # | C7545667 |
| Package | DIP-4-2.54mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | LED RED, YELLOW GREEN TH |
| Description | Red, Yellow Green LED Indication - Discrete 1.8V~2.2V DIP-4-2.54mm |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Optoelectronics/Circuit Board Indicators, Arrays, Light Bars, Bar Graphs | |
| Manufacturer | XINGLIGHT | |
| Package | DIP-4-2.54mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8541410000 |
| USHTS | - |
| TARIC | - |
| CAHTS | - |
| BRHTS | - |
| INHTS | - |
| MXHTS | - |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 5 |
| Multiple | 5 |
| Standard Packaging | 1000 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
3,380
3,380
Available for Immediate Shipping
Add to BOM List (Project)
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
5+ | $ 0.1808 $ 0.1664 | $ 0.83 |
50+ | $ 0.1404 $ 0.1292 | $ 6.46 |
150+ | $ 0.1231 $ 0.1133 | $ 17.00 |
1,000+ | $ 0.1049 $ 0.0966 | $ 96.60 |
2,000+ | $ 0.0953 $ 0.0877 | $ 175.40 |
5,000+ | $ 0.0895 $ 0.0824 | $ 412.00 |
Standard Packaging 1000/Full
Bag | ||
Better price for more quantity?
$