XINGLIGHT XL-DZ304SYGD/3
| Manufacturer |
XINGLIGHT
Asian Brands |
| Mfr. Part # | XL-DZ304SYGD/3 |
| LCSC Part # | C7545664 |
| Package | DIP-6-2.54mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | LED GREEN LENS TH |
| Description | LED Indication - Discrete 1.8V~2.2V DIP-6-2.54mm |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Optoelectronics/Circuit Board Indicators, Arrays, Light Bars, Bar Graphs | |
| Manufacturer | XINGLIGHT | |
| Package | DIP-6-2.54mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8541410000 |
| USHTS | - |
| TARIC | - |
| CAHTS | - |
| BRHTS | - |
| INHTS | - |
| MXHTS | - |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 5 |
| Multiple | 5 |
| Standard Packaging | 1000 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
1,880
1,880
Available for Immediate Shipping
Add to BOM List (Project)
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
5+ | $ 0.4121 $ 0.3709 | $ 1.85 |
50+ | $ 0.3208 $ 0.2888 | $ 14.44 |
150+ | $ 0.2817 $ 0.2536 | $ 38.04 |
1,000+ | $ 0.2329 $ 0.2097 | $ 209.70 |
2,000+ | $ 0.2112 $ 0.1901 | $ 380.20 |
5,000+ | $ 0.1981 $ 0.1783 | $ 891.50 |
Standard Packaging 1000/Full
Bag | ||
Better price for more quantity?
$