XINGLIGHT XL-DZ304SURD/4
| Manufacturer |
XINGLIGHT
Asian Brands |
| MPN | XL-DZ304SURD/4 |
| LCSC Part # | C7545657 |
| Packaging | DIP-8-2.54mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | LED RED RED LENS TH |
| Description | Red LED Indication - Discrete 1.8V~2.2V DIP-8-2.54mm |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Optoelectronics/Circuit Board Indicators, Arrays, Light Bars, Bar Graphs | |
| Manufacturer | XINGLIGHT | |
| Packaging | DIP-8-2.54mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8541410000 |
| USHTS | - |
| TARIC | - |
| CAHTS | - |
| BRHTS | - |
| INHTS | - |
| MXHTS | - |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 1000 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
1,753
1,753
In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
1+ | $ 0.538 $ 0.4735 | $ 0.47 |
10+ | $ 0.4132 $ 0.3637 | $ 3.64 |
30+ | $ 0.3597 $ 0.3166 | $ 9.50 |
100+ | $ 0.2933 $ 0.2581 | $ 25.81 |
500+ | $ 0.2642 $ 0.2325 | $ 116.25 |
1,000+ | $ 0.2463 $ 0.2168 | $ 216.80 |
Standard Packaging 1000/Full
Bag | ||
Better price for more quantity?
$