XINGLIGHT XL-DZ304SURD/1
| Manufacturer |
XINGLIGHT
Asian Brands |
| MPN | XL-DZ304SURD/1 |
| LCSC Part # | C7545654 |
| Packaging | Through Hole,P=2.54mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | LED RED RED LENS TH |
| Description | Red LED Indication - Discrete 1.8V~2.2V Through Hole,P=2.54mm |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Optoelectronics/Circuit Board Indicators, Arrays, Light Bars, Bar Graphs | |
| Manufacturer | XINGLIGHT | |
| Packaging | Through Hole,P=2.54mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8541410000 |
| USHTS | - |
| TARIC | - |
| CAHTS | - |
| BRHTS | - |
| INHTS | - |
| MXHTS | - |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 5 |
| Multiple | 5 |
| Standard Packaging | 1000 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
15,230
15,230
In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
5+ | $ 0.1086 | $ 0.54 |
50+ | $ 0.084 | $ 4.20 |
150+ | $ 0.0717 | $ 10.76 |
1,000+ | $ 0.0624 | $ 62.40 |
2,000+ | $ 0.055 | $ 110.00 |
5,000+ | $ 0.0513 | $ 256.50 |
Standard Packaging 1000/Full
Bag | ||
Better price for more quantity?
$