XINGLIGHT XL-ITR8402
| Manufacturer |
XINGLIGHT
Asian Brands |
| MPN | XL-ITR8402 |
| LCSC Part # | C7545637 |
| Packaging | Through Hole-4P,14x6mm |
| Customer # | |
| Description | Through Hole-4P,14x6mm Photointerrupters - Slot Type - Logic Output RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Sensors, Transducers/Optical Sensors/Photointerrupters - Slot Type - Logic Output | |
| Manufacturer | XINGLIGHT | |
| Packaging | Through Hole-4P,14x6mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8541490000 |
| USHTS | 8541491010 |
| TARIC | 8541490000 |
| CAHTS | 8541490090 |
| BRHTS | 85414900 |
| INHTS | 85414900 |
| MXHTS | 8541.40.02 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 5 |
| Multiple | 5 |
| Standard Packaging | 150 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
16,685
16,685
In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
5+ | $ 0.1714 | $ 0.86 |
50+ | $ 0.149 | $ 7.45 |
150+ | $ 0.1432 | $ 21.48 |
450+ | $ 0.1312 | $ 59.04 |
2,550+ | $ 0.1259 | $ 321.05 |
4,950+ | $ 0.1227 | $ 607.37 |
Standard Packaging 150/Full
Bag | ||
Better price for more quantity?
$