YXC Crystal Oscillators XKXEL89CJI-SUAYLC-32.768K
| Manufacturer | YXC Crystal OscillatorsAsian Brands |
| MPN | XKXEL89CJI-SUAYLC-32.768K |
| LCSC Part # | C7528807 |
| Packaging | SMD3215-2P |
| Customer # | |
| Key Attributes | CRYSTAL 32.768kHz 7pF SMD |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | |
|---|---|---|
| Category | Passives/Crystals, Oscillators, Resonators/Crystals | |
| Manufacturer | YXC Crystal Oscillators | |
| Packaging | SMD3215-2P | |
| Frequency Stability | ±30ppm | |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ | |
| Load Capacitance | 7pF | |
| Normal temperature Frequency Tolerance | ±20ppm | |
| Frequency | 32.768kHz |
Report an ErrorShow similar products (0) >
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 5 |
| Multiple | 5 |
| Standard Packaging | 3000 |
| Sales Unit | Piece |
| EDA Models | EasyEDA Model |
Features
AI Translation
- Real-Time Clock (RTC)
- Standard frequency: 32.768KHz
- High precision and tight frequency stability
- Excellent heat resistance and environmental characteristics
In-Stock: 15,915
15,915 In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
| 5+ | $ 0.2123$ 0.2039 | $ 1.02 |
| 50+ | $ 0.168$ 0.1613 | $ 8.07 |
| 150+ | $ 0.149$ 0.1431 | $ 21.47 |
| 500+ | $ 0.1253$ 0.1203 | $ 60.15 |
| 3,000+ | $ 0.1129$ 0.1084 | $ 325.20 |
| 6,000+ | $ 0.1066$ 0.1024 | $ 614.40 |
Standard Packaging3000/Full Reel | ||
Better price for more quantity?
$
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | - |
| CNHTS | 8541600000 |
| USHTS | 8541600080 |
| TARIC | 8541600000 |
| CAHTS | 8541600010 |
| BRHTS | 85416010 |
| INHTS | 85416000 |
| MXHTS | 8541.60.01 |
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | - |
| CNHTS | 8541600000 |
| USHTS | 8541600080 |
| TARIC | 8541600000 |
| Type | Details |
|---|---|
| CAHTS | 8541600010 |
| BRHTS | 85416010 |
| INHTS | 85416000 |
| MXHTS | 8541.60.01 |



