TECH PUBLIC TPMMDT3904V
| Manufacturer |
TECH PUBLIC
Asian Brands |
| Mfr. Part # | TPMMDT3904V |
| LCSC Part # | C7472906 |
| Package | SOT-563 |
| Customer # | |
| Key Attributes | TRANS NPN 40V 0.2A SOT-563 |
| Description | Bipolar (BJT) Transistor NPN 40V 0.2A 300MHz 150mW Surface Mount SOT-563 |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Discrete Semiconductors/Bipolar (BJT)/Single Bipolar Transistors | |
| Manufacturer | TECH PUBLIC | |
| Package | SOT-563 |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | - |
| CNHTS | 8541210000 |
| USHTS | 8541210095 |
| TARIC | 8541210000 |
| CAHTS | 8541210000 |
| BRHTS | 85412199 |
| INHTS | 85412100 |
| MXHTS | 8541.21.01 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 10 |
| Multiple | 10 |
| Standard Packaging | 3000 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
3,920
3,920
Available for Immediate Shipping
Add to BOM List (Project)
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
10+ | $ 0.051 | $ 0.51 |
100+ | $ 0.04 | $ 4.00 |
300+ | $ 0.0344 | $ 10.32 |
3,000+ | $ 0.0303 | $ 90.90 |
6,000+ | $ 0.027 | $ 162.00 |
9,000+ | $ 0.0253 | $ 227.70 |
Standard Packaging 3000/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$