Aimtec AMSROL-7805NZ
| Manufacturer | |
| MPN | AMSROL-7805NZ |
| LCSC Part # | C7453684 |
| Packaging | SMD-4P,13.5x12.5mm |
| Customer # | |
| Description | SMD-4P,13.5x12.5mm AC DC Configurable Power Supply Modules RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Power Supplies/Power Supplies - External/Internal (Off-Board)/AC DC Configurable Power Supply Modules | |
| Manufacturer | Aimtec | |
| Packaging | SMD-4P,13.5x12.5mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | - |
| USHTS | - |
| TARIC | - |
| CAHTS | - |
| BRHTS | - |
| INHTS | - |
| MXHTS | - |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 1 |
| Sales Unit | Piece |
Out of Stock
Stock Notification
Add to BOM List
| Qty | Unit Price (Reference Only) | Total Amount |
|---|---|---|
1+ | $ 5.2676 | $ 5.27 |
200+ | $ 2.1019 | $ 420.38 |
500+ | $ 2.0322 | $ 1016.10 |
1,000+ | $ 1.9974 | $ 1997.40 |
Standard Packaging 1/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$