Quectel LC86LICMD
| Manufacturer | QuectelAsian Brands |
| MPN | LC86LICMD |
| LCSC Part # | C7431213 |
| Packaging | SMD,16x16mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | SMD,16x16mm RF Receivers RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | |
|---|---|---|
| Category | RF and Wireless/RF Receivers | |
| Manufacturer | Quectel | |
| Packaging | SMD,16x16mm |
Report an ErrorShow similar products (0) >
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 250 |
| Sales Unit | Piece |
| EDA Models | EasyEDA Model |
In-Stock: 235
235 In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
| 1+ | $ 8.7854 | $ 8.79 |
| 10+ | $ 7.4249 | $ 74.25 |
| 30+ | $ 6.5947 | $ 197.84 |
| 100+ | $ 5.8991 | $ 589.91 |
Standard Packaging250/Full Reel | ||
Better price for more quantity?
$
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | 7A994 |
| CNHTS | 8538900000 |
| USHTS | 8538901000 |
| TARIC | 8538901900 |
| CAHTS | 8538909090 |
| BRHTS | 85389090 |
| INHTS | 85389000 |
| MXHTS | 8538.90.01 |
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | 7A994 |
| CNHTS | 8538900000 |
| USHTS | 8538901000 |
| TARIC | 8538901900 |
| Type | Details |
|---|---|
| CAHTS | 8538909090 |
| BRHTS | 85389090 |
| INHTS | 85389000 |
| MXHTS | 8538.90.01 |

