Sunltech SMW2520S301ATT
| Manufacturer | |
| Mfr. Part # | SMW2520S301ATT |
| LCSC Part # | C7427240 |
| Package | SMD-4P,2.5x2mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | CMC 400mA 300Ω SMD |
| Description | Common Mode Choke Surface Mount-4P 2.5x2mm 300Ω 400mA DCR 350mΩ |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Filters/Common Mode Chokes | |
| Manufacturer | Sunltech | |
| Package | SMD-4P,2.5x2mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8548900001 |
| USHTS | - |
| TARIC | - |
| CAHTS | - |
| BRHTS | - |
| INHTS | - |
| MXHTS | - |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 5 |
| Multiple | 5 |
| Standard Packaging | 2000 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
10,320
10,320
Available for Immediate Shipping
Add to BOM List (Project)
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
5+ | $ 0.1333 $ 0.1200 | $ 0.60 |
50+ | $ 0.1084 $ 0.0976 | $ 4.88 |
150+ | $ 0.096 $ 0.0864 | $ 12.96 |
500+ | $ 0.0867 $ 0.0781 | $ 39.05 |
2,000+ | $ 0.0792 $ 0.0713 | $ 142.60 |
4,000+ | $ 0.0755 $ 0.0680 | $ 272.00 |
Standard Packaging 2000/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$