SHOU HAN 1.27-2P TPPT
| Manufacturer |
SHOU HAN
Asian Brands |
| MPN | 1.27-2P TPPT |
| LCSC Part # | C7421516 |
| Packaging | SMD,P=1.27mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | SWITCH SLIDE DIP SPST 25mA 24V |
| Description | Dip Switch SPST 2 Position Surface Mount Slide, Recessed 25mA 24V |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Switches/DIP Switches/SIP Switches | |
| Manufacturer | SHOU HAN | |
| Packaging | SMD,P=1.27mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | - |
| CNHTS | 8536500090 |
| USHTS | 8536507000 |
| TARIC | 8536500300 |
| CAHTS | 8536501000 |
| BRHTS | 85365090 |
| INHTS | 85365090 |
| MXHTS | 8536.50.09 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 2000 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
17,624
17,624
In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
1+ | $ 0.5164 | $ 0.52 |
10+ | $ 0.4076 | $ 4.08 |
30+ | $ 0.3622 | $ 10.87 |
100+ | $ 0.3037 | $ 30.37 |
500+ | $ 0.2761 | $ 138.05 |
1,000+ | $ 0.2599 | $ 259.90 |
Standard Packaging 2000/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$