CUI P78E12-1000
| Manufacturer | |
| MPN | P78E12-1000 |
| LCSC Part # | C7324174 |
| Packaging | SIP,11.6x8mm |
| Customer # | |
| Description | SIP,11.6x8mm DC DC Converters RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Power Supplies/Power Suppliers - Board Mount/DC DC Converters | |
| Manufacturer | CUI | |
| Packaging | SIP,11.6x8mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | - |
| USHTS | - |
| TARIC | - |
| CAHTS | - |
| BRHTS | - |
| INHTS | - |
| MXHTS | - |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 43 |
| Sales Unit | Piece |
Out of Stock
Stock Notification
Add to BOM List
| Qty | Unit Price (Reference Only) | Total Amount |
|---|---|---|
1+ | $ 6.7404 | $ 6.74 |
10+ | $ 5.8385 | $ 58.39 |
43+ | $ 5.2881 | $ 227.39 |
86+ | $ 4.8271 | $ 415.13 |
Standard Packaging 43/Full
Tube | ||
Better price for more quantity?
$