onsemi FSV10150V
| Manufacturer | |
| MPN | FSV10150V |
| LCSC Part # | C719814 |
| Packaging | TO-277-3 |
| Customer # | |
| Key Attributes | DIODE SCHOTTKY 150V TO-277-3 |
| Description | Diode Independent 150V 10A Surface Mount TO-277-3 |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Discrete Semiconductors/Diodes/Rectifiers/Single Diodes | |
| Manufacturer | onsemi | |
| Packaging | TO-277-3 |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8541100000 |
| USHTS | 8541100040 |
| TARIC | 8541100000 |
| CAHTS | 8541100090 |
| BRHTS | 85411011 |
| INHTS | 85411000 |
| MXHTS | 8541.10.01 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 5000 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
4,385
4,385
In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
1+ | $ 0.641 | $ 0.64 |
10+ | $ 0.5183 | $ 5.18 |
30+ | $ 0.457 | $ 13.71 |
100+ | $ 0.3972 | $ 39.72 |
500+ | $ 0.3617 | $ 180.85 |
1,000+ | $ 0.3423 | $ 342.30 |
Standard Packaging 5000/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$