PANASONIC AQY212GS
| Manufacturer | |
| MPN | AQY212GS |
| LCSC Part # | C719745 |
| Packaging | SOP-4-2.54mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | PhotoMOS SOP 1 Form A High Capacity |
| Description | Solid State SPST-NO(1 Form A) SOP-4-2.54mm |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Relays/Solid State Relays (SSR) | |
| Manufacturer | PANASONIC | |
| Packaging | SOP-4-2.54mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8536411090 |
| USHTS | 8536410030 |
| TARIC | 8536411090 |
| CAHTS | 8536410099 |
| BRHTS | 85364100 |
| INHTS | 85364100 |
| MXHTS | 8536.41.10 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 1000 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
10,877
10,877
In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
1+ | $ 1.2596 | $ 1.26 |
10+ | $ 1.106 | $ 11.06 |
30+ | $ 1.0203 | $ 30.61 |
100+ | $ 0.8506 | $ 85.06 |
500+ | $ 0.8004 | $ 400.20 |
1,000+ | $ 0.7762 | $ 776.20 |
Standard Packaging 1000/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$