Fair-Rite 2773004112
| Manufacturer | |
| MPN | 2773004112 |
| LCSC Part # | C7174700 |
| Packaging | Through Hole,D3.5xL7.6mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | 1 100Ω@25MHz Through Hole,D3.5xL7.6mm Ferrite Beads and Chips RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | |
|---|---|---|
| Category | Passives/Filters/Ferrite Beads and Chips | |
| Manufacturer | Fair-Rite | |
| Packaging | Through Hole,D3.5xL7.6mm | |
| Number of Lines | 1 | |
| Impedance @ Frequency | 100Ω@25MHz |
Report an ErrorShow similar products (0) >
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 13500 |
| Sales Unit | Piece |
| EDA Models | EasyEDA Model |
Out of Stock
Stock Notification
Add to BOM List
| Qty | Unit Price(Reference Only) | Total Amount |
|---|---|---|
| 1+ | $ 0.1741 | $ 0.17 |
| 200+ | $ 0.0695 | $ 13.90 |
| 500+ | $ 0.0672 | $ 33.60 |
| 1,000+ | $ 0.066 | $ 66.00 |
Standard Packaging13500/Full Reel | ||
Better price for more quantity?
$
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | |
| USHTS | |
| TARIC | |
| CAHTS | |
| BRHTS | |
| INHTS | |
| MXHTS |
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | |
| USHTS | |
| TARIC |
| Type | Details |
|---|---|
| CAHTS | |
| BRHTS | |
| INHTS | |
| MXHTS | |

