XFCN XF-008
| Manufacturer |
XFCN
Asian Brands |
| Mfr. Part # | XF-008 |
| LCSC Part # | C717029 |
| Package | Through Hole,P=9.8mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | Fuse clip 10X38mm |
| Description | Through Hole,P=9.8mm Fuseholders RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Circuit Protection/Fuseholders | |
| Manufacturer | XFCN | |
| Package | Through Hole,P=9.8mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8536100000 |
| USHTS | 8536100040 |
| TARIC | 8536109010 |
| CAHTS | 8536100000 |
| BRHTS | 85361000 |
| INHTS | 85361010 |
| MXHTS | 8536.10.01 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 5 |
| Multiple | 5 |
| Standard Packaging | 500 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
20,525
20,525
Available for Immediate Shipping
Add to BOM List (Project)
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
5+ | $ 0.2665 $ 0.2532 | $ 1.27 |
50+ | $ 0.2151 $ 0.2044 | $ 10.22 |
150+ | $ 0.193 $ 0.1834 | $ 27.51 |
500+ | $ 0.1515 $ 0.1440 | $ 72.00 |
2,500+ | $ 0.1393 $ 0.1324 | $ 331.00 |
5,000+ | $ 0.132 $ 0.1254 | $ 627.00 |
Standard Packaging 500/Full
Bag | ||
Better price for more quantity?
$