XFCN XF-007
| Manufacturer |
XFCN
Asian Brands |
| MPN | XF-007 |
| LCSC Part # | C717028 |
| Packaging | Through Hole,P=7.1mm |
| Customer # | |
| Description | 10A Through Hole,P=7.1mm Fuseholders RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Circuit Protection/Fuseholders | |
| Manufacturer | XFCN | |
| Packaging | Through Hole,P=7.1mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8536100000 |
| USHTS | 8536100040 |
| TARIC | 8536109010 |
| CAHTS | 8536100000 |
| BRHTS | 85361000 |
| INHTS | 85361010 |
| MXHTS | 8536.10.01 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 10 |
| Multiple | 10 |
| Standard Packaging | 2000 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
21,980
21,980
In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
10+ | $ 0.0602 | $ 0.60 |
100+ | $ 0.0489 | $ 4.89 |
300+ | $ 0.0433 | $ 12.99 |
2,000+ | $ 0.0358 | $ 71.60 |
4,000+ | $ 0.0325 | $ 130.00 |
10,000+ | $ 0.0308 | $ 308.00 |
Standard Packaging 2000/Full
Bag | ||
Better price for more quantity?
$