kinghelm KH-IPEX4-SMA-RG081-100mm
| Manufacturer | kinghelmAsian Brands |
| MPN | KH-IPEX4-SMA-RG081-100mm |
| LCSC Part # | C709351 |
| Packaging | - |
| Customer # | |
| Key Attributes | IPEX 4th Gen to SMA RF Cable 100mm |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | |
|---|---|---|
| Category | Cable Assemblies/Coaxial Cables (RF) Assemblies | |
| Manufacturer | kinghelm | |
| Packaging | - | |
| Voltage Rating | 300V | |
| Input/Output | IPEX to SMA | |
| IPEX Algebra | Gen 4 | |
| Line length | 10cm |
Report an ErrorShow similar products (0) >
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 100 |
| Sales Unit | Piece |
| EDA Models | EasyEDA Model |
Applications
AI Translation
- RF0.81 cable, color: black, OD: 0.81mm
- SMA female jack, split type, 11 threads, gold-plated
- High-imitation I-PEX 0.814 replacement terminal, gold-plated
- Black heat shrink tubing, OD: 2.0mm
In-Stock: 149
149 In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
| 1+ | $ 0.9592 | $ 0.96 |
| 10+ | $ 0.7786 | $ 7.79 |
| 30+ | $ 0.6884 | $ 20.65 |
| 100+ | $ 0.553 | $ 55.30 |
| 500+ | $ 0.4998 | $ 249.90 |
| 1,000+ | $ 0.4724 | $ 472.40 |
Standard Packaging100/Full Bag | ||
Better price for more quantity?
$
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | |
| CNHTS | 8544491100 |
| USHTS | 8544493040 |
| TARIC | 8544499100 |
| CAHTS | 8544490090 |
| BRHTS | 85444900 |
| INHTS | 85444910 |
| MXHTS | 8544.49.01 |
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | |
| CNHTS | 8544491100 |
| USHTS | 8544493040 |
| TARIC | 8544499100 |
| Type | Details |
|---|---|
| CAHTS | 8544490090 |
| BRHTS | 85444900 |
| INHTS | 85444910 |
| MXHTS | 8544.49.01 |


