BOURNS SRF1260-100M
| Manufacturer | |
| Mfr. Part # | SRF1260-100M |
| LCSC Part # | C7084460 |
| Package | SMD-4P,12.5x12.5mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | FIXED IND 10uH 5.35A 24.6mΩ SMD-4P,12.5x12.5mm |
| Description | 5.35A 10uH ±20% 7.17A SMD-4P,12.5x12.5mm Arrays, Signal Transformers RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Inductors, Coils, Chokes/Arrays, Signal Transformers | |
| Manufacturer | BOURNS | |
| Package | SMD-4P,12.5x12.5mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8504500000 |
| USHTS | 8504508000 |
| TARIC | 8504500010 |
| CAHTS | 8504500000 |
| BRHTS | 85045000 |
| INHTS | 85045010 |
| MXHTS | 8504.50.01 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 400 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
378
378
Available for Immediate Shipping
Add to BOM List
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
1+ | $ 1.5323 | $ 1.53 |
10+ | $ 1.2539 | $ 12.54 |
30+ | $ 1.101 | $ 33.03 |
100+ | $ 0.9271 | $ 92.71 |
400+ | $ 0.8515 | $ 340.60 |
800+ | $ 0.8161 | $ 652.88 |
Standard Packaging 400/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$