Bel Fuse SQE48T17060-NGB0G
| Manufacturer | |
| MPN | SQE48T17060-NGB0G |
| LCSC Part # | C7083957 |
| Packaging | DIP,58.4x22.9mm |
| Customer # | |
| Description | DIP,58.4x22.9mm DC DC Converters RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Power Supplies/Power Suppliers - Board Mount/DC DC Converters | |
| Manufacturer | Bel Fuse | |
| Packaging | DIP,58.4x22.9mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | - |
| USHTS | - |
| TARIC | - |
| CAHTS | - |
| BRHTS | - |
| INHTS | - |
| MXHTS | - |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 144 |
| Sales Unit | Piece |
Out of Stock
Stock Notification
Add to BOM List
| Qty | Unit Price (Reference Only) | Total Amount |
|---|---|---|
1+ | $ 173.9507 | $ 173.95 |
144+ | $ 69.4076 | $ 9994.69 |
432+ | $ 67.0886 | $ 28982.28 |
1,008+ | $ 65.9426 | $ 66470.14 |
Standard Packaging 144/Full
Bag | ||
Better price for more quantity?
$