TST TB0193A
| Manufacturer |
TST
Asian Brands |
| Mfr. Part # | TB0193A |
| LCSC Part # | C7062363 |
| Package | SMD-12P,13.3x6.5mm |
| Customer # | |
| Description | 70MHz 9.5dB SMD-12P,13.3x6.5mm SAW Filters RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Filters/SAW Filters | |
| Manufacturer | TST | |
| Package | SMD-12P,13.3x6.5mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | - |
| CNHTS | 8548000001 |
| USHTS | 8548000000 |
| TARIC | 8548009099 |
| CAHTS | 8548000000 |
| BRHTS | 85480010 |
| INHTS | 85480000 |
| MXHTS | 8548.10.01 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 500 |
| Sales Unit | Piece |
Out of Stock
Stock Notification
Add to BOM List
| Qty. | Unit Price (Reference Only) | Ext. Price |
|---|---|---|
1+ | $ 4.8301 | $ 4.83 |
200+ | $ 1.927 | $ 385.40 |
500+ | $ 1.8635 | $ 931.75 |
1,000+ | $ 1.8317 | $ 1831.70 |
Standard Packaging 500/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$