muRata NFA21SL307X1A48L
| Manufacturer | |
| Mfr. Part # | NFA21SL307X1A48L |
| LCSC Part # | C703701 |
| Package | SMD-10P,2x1.2mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | Chip EMIFIL LC Combined Array Type |
| Description | 22pF 29nH 4 300MHz SMD-10P,2x1.2mm EMI/RFI Filters (LC, RC Networks) RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Filters/EMI/RFI Filters (LC, RC Networks) | |
| Manufacturer | muRata | |
| Package | SMD-10P,2x1.2mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8548900001 |
| USHTS | - |
| TARIC | - |
| CAHTS | - |
| BRHTS | - |
| INHTS | - |
| MXHTS | - |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 5 |
| Multiple | 5 |
| Standard Packaging | 4000 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
3,525
3,525
Available for Immediate Shipping
Add to BOM List
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
5+ | $ 0.1968 | $ 0.98 |
50+ | $ 0.1563 | $ 7.82 |
150+ | $ 0.1389 | $ 20.84 |
500+ | $ 0.1172 | $ 58.60 |
2,500+ | $ 0.1075 | $ 268.75 |
4,000+ | $ 0.1017 | $ 406.80 |
Standard Packaging 4000/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$