muRata BNX023-01L
| Manufacturer | |
| MPN | BNX023-01L |
| LCSC Part # | C703067 |
| Packaging | SMD-4P,12.1x9.1mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | SMD Block Type EMIFIL |
| Description | 1uF 5 SMD-4P,12.1x9.1mm EMI/RFI Filters (LC, RC Networks) RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Filters/EMI/RFI Filters (LC, RC Networks) | |
| Manufacturer | muRata | |
| Packaging | SMD-4P,12.1x9.1mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8548900001 |
| USHTS | - |
| TARIC | - |
| CAHTS | - |
| BRHTS | - |
| INHTS | - |
| MXHTS | - |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 400 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
1,955
1,955
In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
1+ | $ 3.1151 | $ 3.12 |
10+ | $ 2.6447 | $ 26.45 |
30+ | $ 2.3505 | $ 70.52 |
100+ | $ 1.8494 | $ 184.94 |
400+ | $ 1.7136 | $ 685.44 |
800+ | $ 1.6538 | $ 1323.04 |
Standard Packaging 400/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$