BOURNS SRF1280-680M
| Manufacturer | |
| Mfr. Part # | SRF1280-680M |
| LCSC Part # | C7016901 |
| Package | SMD-4P,12.5x12.5mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | FIXED IND 68uH 2.44A 123mΩ SMD-4P,12.5x12.5mm |
| Description | 2.44A 68uH ±20% 4.44A SMD-4P,12.5x12.5mm Arrays, Signal Transformers RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Inductors, Coils, Chokes/Arrays, Signal Transformers | |
| Manufacturer | BOURNS | |
| Package | SMD-4P,12.5x12.5mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8504500000 |
| USHTS | 8504508000 |
| TARIC | 8504500010 |
| CAHTS | 8504500000 |
| BRHTS | 85045000 |
| INHTS | 85045010 |
| MXHTS | 8504.50.01 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 400 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
10
10
Available for Immediate Shipping
Add to BOM List (Project)
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
1+ | $ 1.7376 | $ 1.74 |
10+ | $ 1.701 | $ 17.01 |
30+ | $ 1.6754 | $ 50.26 |
100+ | $ 1.6499 | $ 164.99 |
Standard Packaging 400/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$