P-DUKE Technology, Inc. SDS03-24S24W
| Manufacturer | |
| MPN | SDS03-24S24W |
| LCSC Part # | C7000034 |
| Packaging | SMD-6P,13.2x9.1mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | SMD-6P,13.2x9.1mm AC DC Configurable Power Supply Modules RoHS |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | |
|---|---|---|
| Category | Power Supplies/Power Supplies - External/Internal (Off-Board)/AC DC Configurable Power Supply Modules | |
| Manufacturer | P-DUKE Technology, Inc. | |
| Packaging | SMD-6P,13.2x9.1mm | |
| Voltage - Supply | 9V~36V | |
| Output Voltage | 24V | |
| Number of Outputs | 1 | |
| Output Current(Max) | 125mA | |
| Conversion Efficiency | 82% |
Report an ErrorShow similar products (0) >
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 20 |
| Sales Unit | Piece |
| EDA Models | EasyEDA Model |
Out of Stock
Notify Me
Add to BOM List
| Qty | Unit Price(Reference Only) | Total Amount |
|---|---|---|
| 1+ | $ 3021.8571 | $ 3021.86 |
| 200+ | $ 1205.7403 | $ 241148.06 |
| 500+ | $ 1165.4503 | $ 582725.15 |
| 1,000+ | $ 1145.5409 | $ 1145540.90 |
Standard Packaging20/Full Tube | ||
Better price for more quantity?
$
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | |
| USHTS | |
| TARIC | |
| CAHTS | |
| BRHTS | |
| INHTS | |
| MXHTS |
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | |
| USHTS | |
| TARIC |
| Type | Details |
|---|---|
| CAHTS | |
| BRHTS | |
| INHTS | |
| MXHTS | |

