EATON SDQ25-100-R
| Manufacturer | |
| Mfr. Part # | SDQ25-100-R |
| LCSC Part # | C6999913 |
| Package | SMD,5.2x5.2mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | FIXED IND 9.8uH 106.8mΩ SMD,5.2x5.2mm |
| Description | 1.53A 9.8uH ±20% 1.29A SMD,5.2x5.2mm Arrays, Signal Transformers RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Inductors, Coils, Chokes/Arrays, Signal Transformers | |
| Manufacturer | EATON | |
| Package | SMD,5.2x5.2mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8504500000 |
| USHTS | 8504508000 |
| TARIC | 8504500010 |
| CAHTS | 8504500000 |
| BRHTS | 85045000 |
| INHTS | 85045010 |
| MXHTS | 8504.50.01 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 2900 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
20
20
Available for Immediate Shipping
Add to BOM List
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
1+ | $ 4.6501 | $ 4.65 |
10+ | $ 4.5498 | $ 45.50 |
30+ | $ 4.4819 | $ 134.46 |
100+ | $ 4.4139 | $ 441.39 |
Standard Packaging 2900/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$