MACOM MAPD-010638-C2WSOT
| Manufacturer | |
| MPN | MAPD-010638-C2WSOT |
| LCSC Part # | C6898692 |
| Packaging | SMD-6P,4.3x4.3mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | 5-1600 MHz 2 Way 0° Power Divider |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | |
|---|---|---|
| Category | RF and Wireless/RF Power Dividers/Splitters | |
| Manufacturer | MACOM | |
| Packaging | SMD-6P,4.3x4.3mm | |
| Frequency Range | 5MHz~1.6GHz | |
| Insertion Loss | 1dB |
Report an ErrorShow similar products (0) >
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 2000 |
| Sales Unit | Piece |
| EDA Models | EasyEDA Model |
Features
AI Translation
- 2 Way, 0°
- Surface Mount Package
- Available on Tape and Reel
- 260°C Reflow Compatible
- RoHS Compliant and Pb Free
Applications
AI Translation
- CATV
- Broadband
- FTTx
Out of Stock
Notify Me
Add to BOM List
| Qty | Unit Price(Reference Only) | Total Amount |
|---|---|---|
| 1+ | $ 1.4572 | $ 1.46 |
| 200+ | $ 0.5826 | $ 116.52 |
| 500+ | $ 0.5619 | $ 280.95 |
| 1,000+ | $ 0.5524 | $ 552.40 |
Standard Packaging2000/Full Reel | ||
Better price for more quantity?
$
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8517799000 |
| USHTS | 8517790000 |
| TARIC | 8517790000 |
| CAHTS | 8517790000 |
| BRHTS | 85177900 |
| INHTS | 85177990 |
| MXHTS | 8517.70.99 |
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8517799000 |
| USHTS | 8517790000 |
| TARIC | 8517790000 |
| Type | Details |
|---|---|
| CAHTS | 8517790000 |
| BRHTS | 85177900 |
| INHTS | 85177990 |
| MXHTS | 8517.70.99 |

