TDK B32673Z6684K
| Manufacturer | |
| MPN | B32673Z6684K |
| LCSC Part # | C6863712 |
| Packaging | Through Hole,P=22.5mm |
| Customer # | |
| Description | 680nF -55℃~+110℃ ±10% Through Hole,P=22.5mm Film Capacitors RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Capacitors/Film Capacitors | |
| Manufacturer | TDK | |
| Packaging | Through Hole,P=22.5mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8532909000 |
| USHTS | - |
| TARIC | - |
| CAHTS | - |
| BRHTS | - |
| INHTS | - |
| MXHTS | - |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 5 |
| Multiple | 5 |
| Standard Packaging | 2160 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
2,150
2,150
In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
5+ | $ 0.1835 | $ 0.92 |
50+ | $ 0.1472 | $ 7.36 |
150+ | $ 0.1316 | $ 19.74 |
500+ | $ 0.1122 | $ 56.10 |
2,160+ | $ 0.1036 | $ 223.78 |
4,320+ | $ 0.0984 | $ 425.09 |
Standard Packaging 2160/Full
Bag | ||
Better price for more quantity?
$