Mini-Circuits HFCN-5050+
| Manufacturer | |
| Mfr. Part # | HFCN-5050+ |
| LCSC Part # | C6835583 |
| Package | SMD-6P,3.2x1.6mm |
| Customer # | |
| Description | SMD-6P,3.2x1.6mm Ceramic Filters RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Filters/Ceramic Filters | |
| Manufacturer | Mini-Circuits | |
| Package | SMD-6P,3.2x1.6mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8548900001 |
| USHTS | - |
| TARIC | - |
| CAHTS | - |
| BRHTS | - |
| INHTS | - |
| MXHTS | - |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 3000 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
243
243
Available for Immediate Shipping
Add to BOM List (Project)
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
1+ | $ 4.357 | $ 4.36 |
10+ | $ 3.73 | $ 37.30 |
30+ | $ 3.3567 | $ 100.70 |
100+ | $ 2.9786 | $ 297.86 |
500+ | $ 2.8047 | $ 1402.35 |
1,000+ | $ 2.7265 | $ 2726.50 |
Standard Packaging 3000/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$