Qualcomm B39572B8378L210
| Manufacturer | |
| MPN | B39572B8378L210 |
| LCSC Part # | C6748632 |
| Packaging | SMD-5P,1.4x1.1mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | 5.7GHz Wi-Fi 6 UNII2c-4 BAW Filter |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | |
|---|---|---|
| Category | Passives/Filters/RF Filters | |
| Manufacturer | Qualcomm | |
| Packaging | SMD-5P,1.4x1.1mm | |
| Relative Bandwidth | - | |
| Impedance | 50Ω | |
| Type of Filter | - | |
| Frequency - Center | - | |
| Cut-Off Frequency | - | |
| Attenuation | 8dB;15dB;23dB;25dB | |
| Operating Temperature | -40℃~+95℃ | |
| Insertion Loss | 2.5dB |
Report an ErrorShow similar products (0) >
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 5000 |
| Sales Unit | Piece |
| EDA Models | EasyEDA Model |
Features
AI Translation
- Package size 1.4±0.05 mm×1.1±0.05 mm
- Package height 0.63 mm (max.)
- Approximate weight 1 mg
- RoHS compatible
- Package for Surface Mount Technology (SMT)
- Ni/Au-plated terminals
- Electrostatic Sensitive Device (ESD)
- Moisture Sensitivity Level 3 (MSL3)
- Pad and pitch tolerance ±0.05
Applications
AI Translation
- Low-loss BAW RF coexistence filter for 5.7 GHz Wi-Fi 6 UNll2c-4
- 5.7 GHz Wi-Fi 6 UNll2c-4: pass band 5490 - 5895 MHz
- Usable pass band: 405 MHz
In-Stock: 48
48 In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
| 1+ | $ 1.3283 | $ 1.33 |
| 10+ | $ 1.2942 | $ 12.94 |
| 30+ | $ 1.2715 | $ 38.15 |
| 100+ | $ 1.2488 | $ 124.88 |
Standard Packaging5000/Full Reel | ||
Better price for more quantity?
$
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8548000001 |
| USHTS | 8548000000 |
| TARIC | 8548009099 |
| CAHTS | 8548000000 |
| BRHTS | 85480010 |
| INHTS | 85480000 |
| MXHTS | 8548.10.01 |
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8548000001 |
| USHTS | 8548000000 |
| TARIC | 8548009099 |
| Type | Details |
|---|---|
| CAHTS | 8548000000 |
| BRHTS | 85480010 |
| INHTS | 85480000 |
| MXHTS | 8548.10.01 |

