PULSE ANT8010LL05R1516A
| Manufacturer | |
| MPN | ANT8010LL05R1516A |
| LCSC Part # | C6740797 |
| Packaging | SMD,8x1mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | GPS/Galileo&GLONASS Chip Antenna |
| Description | RF ANTENNA Chip Surface Mount,8x1mm |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | RF and Wireless/RF Antennas | |
| Manufacturer | PULSE | |
| Packaging | SMD,8x1mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | 7A994 |
| CNHTS | 8517710000 |
| USHTS | 8517790000 |
| TARIC | 8517710000 |
| CAHTS | 8517710000 |
| BRHTS | 85177110 |
| INHTS | 85177100 |
| MXHTS | 8517.70.99 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 3000 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
184
184
In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
1+ | $ 0.4813 | $ 0.48 |
10+ | $ 0.3799 | $ 3.80 |
30+ | $ 0.3364 | $ 10.09 |
100+ | $ 0.2817 | $ 28.17 |
500+ | $ 0.2592 | $ 129.60 |
1,000+ | $ 0.2447 | $ 244.70 |
Standard Packaging 3000/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$