HONGFA HF105F-1/015DT-1ZSTF
| Manufacturer |
HONGFA
Asian Brands |
| Mfr. Part # | HF105F-1/015DT-1ZSTF |
| LCSC Part # | C668664 |
| Package | Through Hole,32.3x27.1mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | Miniature High Power Relay |
| Description | Power Relay 1 Form C: 1C (SPDT-CO) 15V Coil Through Hole,27.1x32.3mm |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Relays/Power Relays | |
| Manufacturer | HONGFA | |
| Package | Through Hole,32.3x27.1mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | |
| CNHTS | 8536411090 |
| USHTS | 8536410030 |
| TARIC | 8536411090 |
| CAHTS | 8536410099 |
| BRHTS | 85364100 |
| INHTS | 85364100 |
| MXHTS | 8536.41.10 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 40 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
61
61
Available for Immediate Shipping
Add to BOM List (Project)
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
1+ | $ 6.1047 | $ 6.10 |
10+ | $ 5.1016 | $ 51.02 |
40+ | $ 4.4745 | $ 178.98 |
80+ | $ 3.8298 | $ 306.38 |
480+ | $ 3.5403 | $ 1699.34 |
1,000+ | $ 3.4139 | $ 3413.90 |
2,000+ | $ 3.3643 | $ 6728.60 |
4,000+ | $ 3.3307 | $ 13322.80 |
Standard Packaging 40/Full
Box | ||
Better price for more quantity?
$