Bel Fuse SC1206-R22
| Manufacturer | |
| MPN | SC1206-R22 |
| LCSC Part # | C6472291 |
| Packaging | SMD,3.5x1.8mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | FIXED IND 220nH 140mΩ SMD,3.5x1.8mm |
| Description | 220nH ±30% 140mΩ 850mA SMD,3.5x1.8mm Fixed Inductors RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Inductors, Coils, Chokes/Fixed Inductors | |
| Manufacturer | Bel Fuse | |
| Packaging | SMD,3.5x1.8mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8504500000 |
| USHTS | 8504508000 |
| TARIC | 8504500010 |
| CAHTS | 8504500000 |
| BRHTS | 85045000 |
| INHTS | 85045010 |
| MXHTS | 8504.50.01 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 1500 |
| Sales Unit | Piece |
Out of Stock
Stock Notification
Add to BOM List
| Qty | Unit Price (Reference Only) | Total Amount |
|---|---|---|
1+ | $ 1.0427 | $ 1.04 |
200+ | $ 0.4168 | $ 83.36 |
500+ | $ 0.4032 | $ 201.60 |
1,500+ | $ 0.3956 | $ 593.40 |
Standard Packaging 1500/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$